KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 16144246
nr 1614 4246
Färgkrita
Lasse Johansson. Signerad, daterad 1939, försäljare. Bildmått: 13x21 cm, yttermått inklusive ram: 31x38 cm
Utrop:
500 kr
måndag 22 april 2024
kl 18:56:48
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor